PODZIEL SIĘ

Serial Legends of Tomorrow wraz ze swoim piątym sezonem trwa w najlepsze, a Sara Lance po raz kolejny udowadnia swoje dowódcze wartości. Chociaż już w finale Arrow mogła poprawić sobie humor, gdy ponownie spotkała swojego ojca – Quentina, który tak naprawdę został wskrzeszony dzięki czynom Olivera Queena podczas Kryzysu.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Czy powrót Quentina Lance’a i zarazem ostateczny koniec Arrowa może być kluczowy dla postaci ojca Sary i jego przenosin do innego serialu? Aktualnie najlepszym dla niego miejscem byłby  Legends of Tomorrow, dlatego też redaktorzy zagranicznych portali zapytali o to samego showrunnera serialu.

„Obecnie nie mamy tego w planach. Jesteśmy na to całkowicie otwarci, ponieważ współpracowałem z Paulem Blackthorne’em, a on jest fenomenalnym aktorem. Uwielbiam go, więc tak, jesteśmy całkowicie otwarci na to, ale jeszcze niczego nie ustaliliśmy”. – powiedział showrunner Keto Shimizu.

Warto przypomnieć, iż sama aktorka wcielająca się w postać Sary, czyli Caity Lotz również bardzo chciałaby powrót jej serialowego ojca i jak sama w ostatnim wywiadzie wskazywała, iż może otrzymamy do niego jakieś pewne odniesienie w kolejnych odcinkach Legend!