Zdaniem Taiki Waititiego Korg będzie jedyną postacią, która nie zakocha się w nadchodzącym czwartym filmie Thora “Love and Thunder”.

Korg jest ważną częścią komiksów “Planet Hulk”, które były częściowo inspiracją do stworzenia Thor: Ragnarok. Korg po raz pierwszy pojawił się w Ragnaroku, od razu zyskując dużą popularność, po czym powrócił do kin w Avengers: Endgame. Głos, podobnie jak w poprzedniej części podkładał mu będzie sam dyrektor Taika Waititi.

Wielu fanów miało nadzieję na zobaczenie większej ilości scen z Korgiem w czwartej części Thora, a także sugerując się tytułem, że w toku wydarzeń trafi się dla Korga odrobina miłości. Według komiksów, Korg był w związku z gladiatorem na Sakaarze, jednak Taika Waititi na niedawnym instagramowym Live Q&A oświadczył, że nie przewidują żadnych romansów, które dotyczyłyby tej postaci. Według Taiki:

Był bardzo zakochany i utracił swoją miłość. Nie czuje się wystarczająco odważny by ponownie szukać miłości.

Pomimo oświadczenia Taiki dotyczącego braku scen miłosnych z Korgiem, w nadchodzącym sequelu Thora możemy spodziewać się więcej informacji o jego Kronańskiej rasie.

Detale dotyczące fabuły Thor: Love and Thunder nadal są zagadką, jednak wiadomo, że film będzie częściowo bazował na komiksach “Mighty Thor” Jasona Aaraona, w których Jane Foster zostaje nowym Thorem. Reżyserowany przez Taikę Waititiego, napisany przy współpracy z Jennifer Kaytin Robinson będzie zawierał również dobrze znaną gwiazdorską obsadę: Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson, Natalie Portman i Christiana Bale.

Cieszycie się na powrót Korga? Kto zakocha się w najnowszym Thorze? Nie bójcie się rzucać propozycji w komentarzach!

Premiera Thor: Love and Thunder planowana jest na 18 lutego 2022 roku.