Reżyserka kilku odcinków pierwszego sezonu serialu The Mandalorian, jest bliska podpisania kontraktu z Marvel Studios, na produkcję serialu lub filmu MCU!

Reżyserka Deborah Chow spotkała się z szerokim uznaniem za twórczość, którą wykazała w dwóch odcinkach serialu The Mandalorian ostatniej jesieni. Wygląda na to, że jej wysiłki włożone w serial mogły przykuć uwagę Marvel Studios.

Według raportu portalu MCUCosmic, Marvel Studios omawia wiele projektów z Chow, a jak wiemy współpracowała ona już z Marvelem, reżyserując odcinki Iron Fist i Jessiki Jones dla platformy Netflix. Jednak teraz, gdy spogląda na nią Marvel Studios to reżyserka otrzyma duże pole do popisu i produkcję o wiele większym zasięgu.

Gdyby Chow i Marvel Studios połączyły siły, projekt powstałby po zakończeniu jej pracy w nadchodzącym serialu o Obi-Wan Kenobim, która to zajmuje się kręceniem wszystkich odcinków serialu dla Disney+

Chociaż nie ma wzmianki o konkretnych projektach, nad którymi rozważa się zatrudnienie Chow, to jednym z potencjalnych kandydatów jest film Kapitan Marvel 2!