Dafne Keen jako X-23 w Logan

Nieznana młoda aktorka Dafne Keen, która zadebiutowała jako X-23 w filmie “Logan” odegrała swoją rolę naprawdę bardzo wybitnie, jednakże do teraz nikt nie dał jej kolejnej szansy. Czy produkcja Deadpool 3 może okazać się dla niej ścieżką do kariery w MCU?!

Film Logan zadebiutował w kinach w 2017 roku, zatem od trzech lat głos zaginął po aktorce Dafne Keen, która miała szansę być następczynią Wolverine’a. Oczywiście studio 20th Century FOX, które posiadało prawa do uniwersum X-Menów upadało już od 2018 roku, zatem ciężko było planować coś nowego dla swoich postaci, ale od już dłuższego czasu prawa te należą do Disneya i Marvel Studios. Czy jest szansa na to, że młoda aktorka pojawi się w MCU?!

Aktorka miała okazję wypowiedzieć się na temat jej szansy gry w filmie Deadpool 3:

„Mam stuprocentową nadzieję. Staram się nie robić zbyt wielkich nadziei na wypadek, gdyby tak się nie stało, ale naprawdę mam nadzieję, że tak się stanie, ponieważ uwielbiałam grać Laurę. Ona zajmuje bardzo szczególne miejsce w moim sercu i jest niesamowitą postacią. Szczerze mówiąc, cała sytuacja z Deadpool 3 naprawdę mnie uszczęśliwiła, ponieważ, oczywiście, kiedy Disney kupił Foxa, podejrzewałam, że nie zamierzają kontynuować tworzenia filmów z kategorią R, ale zielone światło dla Deadpoola to świetny znak dla innych filmów z oceną R.” – powiedziała aktorka Dafnee Keen serwisowi Looper o jej potencjalnym powrocie do roli X-23.

A Wy chcielibyście zobaczyć ponownie X-23? Z pewnością aktorka byłaby teraz jeszcze bardziej dojrzalsza.