Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, iż na HBO Max trafi serial poświęcony Zielonej Latarni. Poza zapowiedzią nie dowiedzieliśmy się od tamtej pory niczego. Czyżby nadchodzące DC FanDome miało nam przedstawić jakieś informacje?

Kilka dni temu przedstawiono listę paneli, które odbędą się na wyżej wymienionym wydarzeniu i wygląda na to, że na jednym z tych poświęconych HBO Max dowiemy się co nieco o czymś w związku z Zielonymi Latarniami.

Nie wiadomo jednak czy chodzi konkretnie o serial, gdyż warto przypomnieć, iż w produkcji jest także film reżyserii Geoffa Johnsa (którego komiksowa seria uważana jest za jedną z najlepszych!). Może to być także wiadomość związana z Ligą Sprawiedliwości Zacka Snydera, gdyż ostatnio krąży plotka, jakoby Ryan Reynold miałby pojawić się w tam w roli Hala Jordana.

Powodem tych wszystkich spekulacji jest poniższy tweet udostępniony przez DC, a skomentowany właśnie przez HBO Max. Całe szczęście, że nie musimy zbyt długo czekać na odpowiedź o co dokładnie może chodzić, gdyż event odbędzie się już 22 Sierpnia. Czekamy!