Chris Evans rozmawiał z gwiazdą Ant-Mana- Paulem Ruddem, ale nie udało mu się uzyskać od niego żadnych szczegółów na temat Ant-Mana 3.

Fani Marvela Cinematic Universe nadal muszą uzbroić się w cierpliwość, dopóki nie pojawi się Black Widow w październiku, ale Chris Evans, aktor grający Kapitana Amerykę, próbował złagodzić oczekiwania, chcąc zdobyć kilka informacji o nadchodzącym Ant-Manie 3 od Paula Rudda. Obaj rozmawiali ze sobą w ostatnim odcinku Variety’s Actors on Actors, kiedy Evans zapytał o trzeci film, Rudd ujawnił, że chociaż pracuje nad filmem, nie był pewien, co wolno mu powiedzieć.

„To jest pomysł. Nie wiem, co mogę powiedzieć albo czego nie mam powiedzieć, ale czy przez kwarantannę, ktokolwiek coś jeszcze wie?”

Chociaż Michael Douglas ostatnio drażnił się, że wkrótce pojawią się wiadomości o trzecim filmie, gwiazda Ant-Mana- Paul Rudd milczał, gdy Chris Evans próbował wydobyć szczegóły dotyczące fabuły filmu. Rudd żartował, że Evans jako gwiazda Avengers: Endgame wie, jak Marvel Studios chce, aby jego aktorzy milczeli na temat spoilerów oraz aby nie ujawniali zbyt wiele fanom.

„Nie mogę nic zdradzić, Chris. Znasz świat. ”

Jak myślisz, o czym będzie Ant-Man 3?