Gwiazda The Flash, Candice Patton otworzyła się na temat pozostawionej dziury w fabule podczas finału szóstego sezonu serialu.

Podczas, gdy wielu fanów wciąż jest rozczarowanych, że szósty sezon Flasha został przerwany z powodu trwającej epidemii koronawirusa, aktorka grająca Iris West-Allen, Candice Patton, ma nadzieję, że w przyszłości serial powróci do pewnego tematu z wcześniejszego sezonu. Patton niedawno rozmawiała z portalem TVLine i została zapytana o scenę, w której Nash Wells skanuje ją i znajduje cząsteczki Eternium wokół Iris, ale ten szczegół nigdy nie został bardziej rozwinięty w trakcie sezonu. Ponieważ kilka ostatnich odcinków sezonu nie zostało ukończonych, możliwe, że to właśnie w tych odcinkach scenarzyści mogli powrócić do tego wątku, jednakże nie jest to takie pewne.

Ponieważ cząsteczki eternu zostały znalezione w pobliżu pokrywy włazu, a później samej jaskini Monitora, możliwe, że odniesienie było po prostu takim easter eggiem dla fanów. Ale kiedy Candice Patton została zapytana o ten moment, wyjaśniła, że ​​nie ma odpowiedzi, ale uważa, że ​​to fajne. Gwiazda Flasha zauważyła również, że ma nadzieję wrócić do tego wątku i miejmy nadzieję, że dostaniemy kolejną duży wątek fabularny dla Iris. Chociaż od dłuższego czasu jest uwięziona w Mirrorverse, scenarzyści mogą jakoś powiązać te dwa fakty. Niestety, na powrót serialu fani będą musieli poczekać do 2021 roku.

„To świetne pytanie. Pamiętam, jak to nakręciłem i pomyślałem: „To jest super! Co to może znaczyć, jeśli coś znaczy? ”. Nie mam na to odpowiedzi, więc ciekawie będzie zobaczyć, czy wrócimy do tego i zobaczymy, o co chodzi w tym małym wątku”. – powiedziała aktorka.

Miejmy nadzieję, że scenarzyści wrócą do tego i Iris po raz kolejny dostanie mocnego kopa, aby być kimś więcej, niż tylko poboczną postacią w drużynie Flasha.