Aktor Brenton Thwaites, ujawnił pewną ciekawostkę, gdyż po castingu do roli Nightwinga myślał, że został obsadzony do solowego filmu postaci, a nie serialu!

Serial Titans pierwotnie zyskał niesławną reputację, zanim jeszcze został wyemitowany, a to za sprawą jego zwiastunu. W nim postać Brentona Thwaitesa wyrzekła się Batmana, przy okazji brutalnie atakując przestępców w stroju Robina. Chociaż ostateczny produkt okazał się znacznie lepszy, to jednak przygotował solidny grunt pod relacje Bruce Wayne – Dick Grayson. Jednakże sam aktor myślał, iż casting na postać Dicka Graysona dotyczy kinowego filmu pt. Nightwing, a nie serialu z grupą młodych superbohaterów.

Podczas niedawnego Q&A organizowanego przez Rotton Tomatoes, Brenton Thwaites ujawnił, że początkowo nie myślał, że chodzi o casting do serialu. Pomyślał raczej, że zapisał się do solowego filmu o Nightwingu i jak zainspirowała go trylogia Christophera Nolana o Mrocznym Rycerzu:

„Kiedy podpisałem kontrakt jako Nightwing, pytałem o film. Pierwotnie zainspirował mnie Batman Nolana i wyobrażałem sobie, że robię ten niesamowity film o Nightwingu. Przez jakiś czas wokół Warner Bros. krążyły plotki o takim filmie, ale miał to być Nightwing – Bena Afflecka.”

Niestety Brenton się mocno pomylił, jednakże życzymy mu dalszej kariery w swojej roli Dicka Graysona!

Cała sesja Q&A do obejrzenia poniżej: