PODZIEL SIĘ

Bracia Duffer, twórcy Stranger Things, jednego z najbardziej popularnych aktualnie seriali, podzielili się ciekawymi informacjami dotyczącymi nadchodzącego czwartego sezonu.

Prace na planie zostały przerwane po zaledwie trzech tygodniach przez panującą pandemię Koronawirusa, ale Matt i Ross Duffer w tym czasie nie próżnowali. Dokończyli oni scenariusze do wszystkich dziewięciu odcinków czwartego sezonu.

„Mieliśmy trzy tygodnie nagrań w momencie przerwania prac, właściwie wraz z całą branżą” powiedział Matt Duffer.

Trzeci sezon ST przybrał odrobinę inny ton niż poprzednie. Twórcy wprowadzili więcej komedii do serialu, a wydarzenia odbywały się w nieco bardziej kolorowej scenerii lata. Czwarty sezon może zatem dalej obierać taki kurs.

Matt dodał także, że możemy wyczekiwać interesujących gwiazd gościnnych w następnej serii. „Mamy kilka fajnych [gwiazd]. Kilka ciekawych w tym roku. To naprawdę fajny sposób na poznanie swoich idoli, wiecie? Napisać dla nich rolę i patrzeć czy chcą to zrobić… to aktorzy, których oglądaliśmy, dorastając, więc to niesamowite i surrealistyczne”.

 

Nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących 4 części Stranger Things. W lutym dostaliśmy krótki zwiastun, na którym mogliśmy zobaczyć Szeryfa Hoppera, który został uznany za zmarłego po wydarzeniach z 3 sezonu. Jesteście ciekawi, co bracia Duffer dla nas szykują?