PODZIEL SIĘ

Batwoman oraz Supergirl, seriale ze stacji The CW stanowiące część coraz większego wszechświata Arrowverse otrzymały nominacje do Nagrody Medialnej fundacji GLAAD  w kategorii Outstanding Drama Series.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Fundacja GLAAD (dawniej Gay & Lesbian Alliance Against Defamation) wyróżnia media, które uważa za zawierające uczciwe i dokładne odzwierciedlenie osób i problemów LGBTQ. Zarówno Supergirl, jak i Batwoman zostały nominowane do nagrody dla Wybitnej Serii Dramatycznej. Staną w szranki z takimi seriami jak  Star Trek: Discovery czy Shadowhunters.

Batwoman w szczególności wyróżnia się tym, że Kate Kane (Ruby Rose) jest pierwszą jawnie homoseksualną główną bohaterką serialu superbohaterskiego. Supergirl z kolei była również trzykrotnie nominowana do nagrody GLAAD między innymi za pierwszą transseksualną superbohaterkę, która pojawiła się w serialu aktorskim (Nia Nal/Dreamer, w tej roli Nicole Maines). Z niecierpliwością oczekujemy wyników rozdania nagród – która seria otrzyma to wyróżnienie?

Nicole Maines jako Nia Nal/Dreamer, pierwsza otwarcie transpłciowa superbohaterka.

Zarówno Batwoman jak i Supergirl powrócą już wkrótce, w finałowym dwuodcinkowcu Kryzys na Nieskończonych Ziemiach.

OLIVER STAJE SIĘ CZYMŚ INNYM W CZĘŚCI CZWARTEJ “KRYZYSU NA NIESKOŃCZONYCH ZIEMIACH”. Scenariusz: MARV WOLFMAN i MARC GUGGENHEIM – Paragoni szukają drogi ucieczki, uwięzieni w Znikającym Punkcie. Daremność sytuacji potęguje zniknięcie The Flasha (Grant Gustin). Pojawia się jednak nadzieja w postaci Olivera (Stephen Amell), który ujawnia, że stał się czymś innym. Tymczasem ujawniają się historie powstania Monitora i Antymonitora (LaMonica Garrett w obu rolach). Glen Winter wyreżyserował ten epizod.

Tradycyjnie już zachęcamy do dyskusji w komentarzach.