PODZIEL SIĘ

Gwiazda serialu ‘Arrow’ David Ramsey znów droczył się z widzami, mówiąc o Johnie jako Zielonej Latarni.

David Ramsey odgrywał rolę Johna Diggle‘a we wszystkich sezonach Arrow. Początkowo pełnił funkcję ochroniarza, którego Oliver Queen musiał oszukiwać, aby wykonywać swoją pracę, ostatecznie stał się najlepszym przyjacielem i zaufanym sojusznikiem bohatera. Jednak serial i widzowie stale sugerowali, że John Diggle ma większe możliwości.

Serial nieustannie podpuszczał fanów, że postać Davida Ramseya może stać się Zieloną Latarnią. Ostatnia scena w serialu wydawała się prawie potwierdzać tę przyszłość. Niestety nikt nie był w stanie ostatecznie stwierdzić, czy ta przyszłość czeka Johna Diggle‘a.

Jednak sam aktor z pewnością jest zainteresowany kontynuacją tej ostatniej sceny.

Podczas rozmowy z Comicbook.com David Ramsey nie potwierdził, że powróci do roli jako Zielona Latarnia, ale wskazał, że jego ostatnia scena zrodziła nowy początek postaci:

„Sposób, w jaki skończył John Diggle, to dla niego kolejny początek. Myślę więc o tej postaci, a także o typie ludzi, którzy piszą wokół tego. Myślę, że może pozostać nowa przez długi czas. ”

Następnie powiedział, że były rozmowy o powrocie jego postaci, ale nie mógł powiedzieć, w jakim charakterze.

„Mówi się o moim powrocie. Mam na myśli, że może i nie jest tak cicho, ale wiesz co innego. Pomysł, że możesz nie pracować lub sprawy potoczą się inaczej, kiedy praca nadejdzie, sprawiło to, że w pewnym sensie doceniam pomysł pracy w ogóle… Nie mogę się doczekać, kiedy przyjdę do pracy i jeśli to będzie dotyczyło Arrowverse, będę z tego zadowolony”.

A wy chcielibyście znów zobaczyć Johna tylko w innym stroju?