PODZIEL SIĘ

Oficjalnie James Wan zajmie się produkcją miniserialu animowanego o Aquamanie dla platformy HBO Max!

Popularny w ostatnich latach reżyser i producent James Wan, miał okazję stanąć za kamerami filmu “Aquaman”, który odniósł wielki kinowy sukces, przynosząc wytwórni Warner Bros 1,148 mld $ przychodu. To właśnie sprawiło, iż włodarze postanowili dać większą szansę na rozbudowanie uniwersum Aquamana o kolejne jego filmy i spinoffy, jak np. film “The Trench”, jednakże James Wan przygotuje dla HBO Max coś zupełnie innego, bo animowany miniserial o przygodach popularnego wodnego bohatera DC Comics.

Nowa animowana miniserial zatytułowana jako Aquaman: King of Atlantis jest obecnie w trakcie produkcji dla platformy HBO Max. Natomiast James Wan ma zostać producentem wykonawczym, a miniserial ma posiadać tylko trzy odcinki. Każdy epizod będzie śledził Aquamana podczas jego przygód.

Oficjalny opis serialu:

Serial zaczyna się od pierwszego dnia pracy Aquamana na stanowisku króla Atlantydy, który ma wiele do nadrobienia. Na szczęście może liczyć na dwóch królewskich doradców, którzy go wspierają: Vulko i Merę – wojowniczą księżniczkę. Aquaman musi sobie poradzić z pozbawionymi skrupułów mieszkańcami powierzchni, strasznym złem z przeszłości i własnym przyrodnim bratem, który chce go obalić, Aquaman będzie musiał stawić czoła wyzwaniu i udowodnić swoim poddanym oraz samemu sobie, że jest godnym właścicielem trójzębu!