Adrianne Palicki chciałaby, aby Disney+ wyprodukował serię o agentce Mockingbird.

Platforma streamingowa Disney+ już ma zapowiedziany dość pokaźny wachlarz produkcji spod znaku Marvel Studios, a aktorka , która w kończącym się serialu Agents of S.H.I.E.L.D. wcielała się w rolę agentki Barbary “Bobbi” Morse o kryptonimie Mockingbird, najwidoczniej chce dołożyć do tego swoją cegiełkę.

Cytując tweet, który sugerował, że seria Hawkeye Disney Plus została zawieszona na czas nieokreślony, Adrianne Palicki zasugerowała, by seria o Mockingbird zajęła jego miejsce.

Jeśli potrzebujecie czegoś na jego miejsce, mam pewien pomysł. (Macie mój numer, @Marvel)

Adrianne miała wcielić się ponownie w rolę Bobbi w serialu Marvel’s Most Wanted, w którym ona i jej były/nie-były mąż Lance Hunter (właściwie – Amadeus Ravenclaw “Lance” Hunter), w którego wcielał się Nick Blood, są ścigani przez władze po wydarzeniach z trzynastego odcinka trzeciego sezonu Agentów T.A.R.C.Z.Y. Stacja ABC nie podjęła się jednak produkcji serii.

Wydaje się jednak, że Mockingbird może wylądować na Disney+ – tweet Adrianne szybko zyskał rozgłos (niemal trzy tysiące retweetów i ponad 11 tysięcy polubień w chwili pisania artykułu)

A czy waszym zdaniem seria o Bobbi ma miejsce wśród innych potencjalnych hitów Marvela na D+, takich jak WandaVision, czy Falcon and the Winter Soldier?

Na razie nie wiemy nic więcej, ale trzymamy rękę na pulsie!