PODZIEL SIĘ

Najnowszy zwiastun Spider-Man: Far From Home w końcu wprowadza do Marvela pojęcie multiwersum!

W Spider-Man: Far From Home w MCU zadebiutuje Mysterio, grany przez Jake’a Gyllenhaala, jednak nowy zwiastun filmu zdradza, że nie będzie to do końca ta sama postać znana nam z komiksów czy z kultowej kreskówki. Gdy Nick Fury przerywa europejskie wakacje Peterka Parkera, przedstawia mu nowego sprzymierzeńca, Quentina Becka, znanego również jako Mysterio. Mężczyzna mówi naszemu pajączkowi, że w jego świecie przydałby się ktoś taki jak on. Parker jest ewidentnie zdezorientowany tym komentarzem. Nick Fury jednak spieszy z wyjaśnieniem, stwierdzając, że „pstryknięcie zrobiło wyrwę w naszym wymiarze”. Zdziwiony Spider-Man odpowiada po chwili: „sugerujesz, że istnieje multiwersum?”.

Avengers: Endgame wprowadziło do MCU podróże w czasie, które pozwoliły bohaterom na odwrócenie destrukcyjnych działań Thanosa. Fani już od jakiego czasu spekulują, że spowodowało to powstanie różnych alternatywnych rzeczywistości i wygląda na to, że Far From Home potwierdzi ich teorie.

Jak według was wprowadzenie multiwersum wpłynie na przyszłość MCU? Może już niedługo zobaczymy filmy Marvela dziejące się całkowicie w innych wymiarach? Koniecznie napiszcie, co myślicie w komentarzach!

Spider-Man: Far From Home w kinach już od 5 lipca.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!