PODZIEL SIĘ

Po ogłoszeniu Roberta Pattinsona jako nowego Batmana, internauci czekali z niecierpliwością na kolejne nazwiska, które pojawią się w nadchodzącej produkcji Matta Reevesa. Mówi się, że do obsady dołączyli Jeffrey Wright i Jonah Hill, ale do tej pory nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia. Dowiedzieliśmy się natomiast, kto zagra Selinę Kyle, znaną bardziej jako Catwoman!

Ostatnio świat doszły słuchy, iż Matt szuka kogoś właśnie do roli Kobiety Kot. Poszukiwania zakończone, a w rolę tę wcieli się Zoe Kravitz, którą kojarzyć możecie z „Wielkich Kłamstewek”, „Fantastycznych zwierząt i jak je znaleźć” czy „Californication”.

Świat superhero także nie jest jej nieznany, gdyż mogliście usłyszeć ją m.in. w „Spider-Man: Uniwersum”, albo „LEGO Batman: Film”. Warto także poruszyć fakt, iż jej ojczymem jest nikt inny, jak Jason Momoa, czyli filmowy Aquaman!

„The Batman” ma mieć swoją premierę w 2021 roku, więc po informacji takiej jak ta, już za chwilę powinniśmy się spodziewać napływu nowych wiadomości z planu filmu.

Co sądzicie o tym castingu? Osobiście nie mogę doczekać się pierwszej stylizacji. Jej rysy twarzy zdają się pasować do postaci Kotki. Sama aktorka także nie należy do najgorszych. Może być ciekawie!