PODZIEL SIĘ

Wielu z nas ciągle ma przed oczami wzruszającą śmierć Petera Parkera, którego odgrywa Tom Holland w Avengers Infinity War. Przyznam szczerze, że też się na niej wzruszyłem. Jednak fani nie mają powodów do zmartwień. Już niedługo na ekrany kin wejdzie sequel opowiadający o superbohaterze z sąsiedztwa, a z nim nowy strój pajączka!

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Pierwszy zwiastun najnowszego Spider-Mana pokazał nam całkiem dużo, w tym nowy strój pajączka. Mowa oczywiście o kostiumie Noir, który mogliśmy oglądać w zwiastunie tylko przez chwilkę. Firma Hasbro udostępniła zdjęcie figurki, na której możemy zobaczyć Parkera w tym stroju. Oto on!

Cała fabuła najnowszej części opiera się na wycieczce Petera Parkera i jego przyjaciół do Europy. Chłopak postanawia zostawić na chwilę bycie superbohaterem i po prostu dobrze bawić się na Starym Kontynencie. Jednak w odpoczynku przeszkadza mu Nick Fury (w tej roli Samuel L. Jackson). Jak potoczą się losy Petera w Europie i jakie miasta odwiedzi? Tego musimy dowiedzieć się sami. Spider-Man Far From Home już niedługo w kinach!