PODZIEL SIĘ

Zwiastun Marvel’s Avengers zapowiedział więcej, niż myśleliśmy!

Na ostatnich targach E3 podczas konferencji prasowej, Square Enix w końcu ujawniło światu Marvel’s Avengers, nową grę o Avengersach na PS4, Xbox One, PC i Google Stadia, która swoją premierę będzie miała wiosną przyszłego roku. Jak można się było spodziewać, w pierwszym zwiastunie gry dużo się działo. Na przykład ujawnił on pierwszych bohaterów gry, potwierdził, że Taskmaster jest jednym z przeciwników, a nawet zapowiedział Hanka Pyma. W rezultacie wiele szczegółów zostało zapomnianych lub całkowicie pominiętych, takich jak potwierdzenie tego, że zobaczymy w grze Abomination.

Nie wiemy jeszcze, jaką rolę odegra w grze, ale raczej będzie dość ważną postacią, skoro pojawia się w debiutanckim zwiastunie. Poniżej mamy ujęcie, na którym mierzy się z Hulkiem.

Dla tych, którzy nie wiedzą: Abomination (Emil Blonsky) jest byłym chorwackim komunistycznym szpiegiem, który został zmutowany przez promieniowanie, co doprowadziło do jego przemiany w megalomańskiego, ogromnego superzłoczyńcę. Ma takie same moce jak Hulk, ale jest silniejszy i może przekształcić się z powrotem w człowieka. Potrafi również mówić niezależnie od jego formy, w przeciwieństwie do Hulka. Jest jego największym wrogiem.

15 maja 2020 roku wszyscy będą mogli ponawalać się z Abomination, a posiadacze PS4 będą mogli to zrobić wcześniej, jak tylko zaczną się betatesty.

Zostań betatesterem “Marvel’s Avengers”!