PODZIEL SIĘ

CW wydało kolejny, raczej ostatni, zwiastun do 5×10 odcinka serialu The Flash. Oznacza to, że już za tydzień czeka nas wielki powrót przynajmniej 3 speedsterów. Trailer porusza kilka epizodów z życia Allenów, począwszy od lodowiska, kończąc na złym stanie zdrowia Nory.

Nadal nie poznaliśmy bliżej wyjaśnienia skąd tak bliski związek Eobarda i XS. Wierząc słowom showrunnera (sprzed roku) mają plan jak to ładnie przedstawić:

“Powoli zaczniecie zdobywać informacje, ale prawdopodobnie będzie jeden odcinek, w którym wyjaśnimy, jak to się stało, że ona wróciła [na czas]”.

Nie możemy pominąć też krótkiej wstawki z fragmentem reportażu o tytule “Flash Vanishes in Crisis”. Jest to oczywiste nawiązanie do Kryzysu na nieskończonych ziemiach, który ma być najbliższym crossoverem w Arrowverse.

Opis odcinka:

Podczas gdy Nora zmaga się z odkryciem, że Thawne zabił jej babcię, Team Flash musi powstrzymać nowo powstały potężny zespół, w którego skład wchodzą znana już Weather Witch i debiutująca Silver Ghost z mocą kontroli zmotoryzowanych silników. Tymczasem Caitlin i Cisco omawiają tworzenie meta-ludzkiego leku.

Odcinek zadebiutuje 16 stycznia czasu polskiego.

Przypominam, że mamy discorda, na którym dziennie przewija się około setka aktywnych ludzi.