The Flash -- "The Race of His Life" -- Image: FLA223a_0134b.jpg -- Pictured: Tom Cavanagh as Harrison Wells -- Photo: Katie Yu/The CW -- © 2016 The CW Network, LLC. All rights reserved.

Już od paru miesięcy wiemy, że aktor Tom Cavanagh podczas “Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach” wcieli się w postać o pseudonimie Pariah. Jednakże dopiero teraz dostajemy jakiekolwiek pierwsze spojrzenia na jego postać za sprawą trwania produkcji crossoveru!

Oczywiście jest to bardzo fajne zdjęcie ponieważ widzimy dużą grupę bohaterów wraz z Monitorem i właśnie na środku wspominany w tym artykule aktor Tom Cavanagh w roli Pariaha!

Pariah zadebiutował w pierwszym numerze komiksu Crisis On Infinite Earths w kwietniu 1985 roku. Alter ego Pariaha to Kell Mossa i jest on opisywany jako genialny naukowiec o obszernym intelekcie i jest niewrażliwy na obrażenia fizyczne i może teleportować się do centralnego punktu każdego katastroficznego wydarzenia. Pariah Toma Cavanagha to kolejna wersja Harrisona Wellsa w równoległym wszechświecie.