PODZIEL SIĘ

Dostajemy coraz więcej informacji na temat nadchodzącej gry z bohaterską drużyną w roli głównej. Twórcy ostrożnie dają nam informacje za informacją, byśmy nie dostali wszystkiego na raz a, z każdą nowością jeszcze bardziej czekali na premierę. Tym razem postanowili podzielić się z nami umiejętnością Iron Mana.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że gra będzie posiadać system zwany “Heroics”, który opiera się o trzy zdolności, które posiada każdy bohater: wsparcie, atak oraz umiejętność specjalna. Tym razem została nam pokazana umiejętność ataku do postaci Iron Mana, która możecie zobaczyć tutaj:

Zdolność została nazwana Unibeam i polega na wystrzeleniu promienia energii z repulsora znajdującego się na klatce piersiowej, który będzie niszczył wszytko co znajdzie na swojej drodze. Oczywiście zdolność musi być uprzednio naładowana prawdopodobnie poprzez pokonywanie stojących nam na drodze przeciwników.

Na razie nic nie wiadomo o zdolności wsparcia oraz umiejętności specjalnej do Iron Mana, ale powinniśmy się o tym niedługo dowiedzieć, patrząc po poprzednich zapowiedziach zdolności do Kapitana i Hulka gdzie wszystkie trzy dostaliśmy na raz.