PODZIEL SIĘ

“Avengers: Endgame” ponownie pojawi się w amerykańskich kinach już w ten weekend, rozszerzone o kilka niespodzianek. Garść szczegółów dotyczących dodatkowej zawartości Endgame wyciekło do sieci tuż przed ponowną premierą filmu.

Według przecieku zamieszczonego na portalu MCU Cosmic, po napisach pojawi się jedna z usuniętych scen, która finalnie nie znalazła się w filmie, hołd dla Stana Lee oraz mini-teaser najnowszej produkcji Marvel Studios “Spider-Man: Far From Home”. Ponadto sugeruje się, że bohaterem dodatkowej sceny ma być Hulk odgrywany przez Mark’a Ruffalo, jednak na ten moment nie ma na ten temat więcej informacji.

Przez fakt, że ponowna premiera nie przebiega w sposób oficjalny, nie wiadomo, na jak długo Endgame ponownie zadomowi się w amerykańskich kinach.

Mimo że oczywistym powodem ponownego trafienia hitu Marvela do kin jest chęć zostania najlepiej zarabiającym filmem w historii, współreżyser Anthony Russo na gali MTV Movie and TV Awards zaznaczył, że sukces w kategorii box-office nigdy nie był dla niego najważniejszy.

“Staram się na tym nie skupiać, ponieważ nawet jeżeli nie pokonamy “Avatara”, nigdy nie będę żałował swojego powiązania z tym filmem.”

Na ten moment różnica w zarobkach między hitem Jamesa Camerona a “Avengers: Endgame” to zaledwie 37 milionów dolarów.