PODZIEL SIĘ

Do sieci wyciekła informacja zawierająca główne założenie fabularne nadchodzącego filmu o obrońcy Gotham City. Według doniesień wszystko ma się kręcić wokół tajemnicy detektywistycznej. Ponadto w filmie ma pojawić się wielu złoczyńców.

Batman będzie usiłował rozwiązać zagadkę; Ludzie w Gotham zaczną umierać w niewyjaśnionych okolicznościach. Mściciel będzie musiał szukać wskazówek i zagłębić się w historię miasta i jego największych kryminalistów, aby rozwiązać zagadkę. Ponadto reżyser Matt Reeves potwierdził, że inspiruje się komiksem “Batman: The Long Halloween Story”, więc w filmie najprawdopodobniej pojawi się więcej niż 6 złoczyńców, których wcześniej zapowiadano. Oprócz Pingwina, Człowieka Zagadki, Kobiety Kot, Dwóch Twarzy, Mad Hatter’a i Firefly, na ekranie być może zobaczymy Trujący Bluszcz, Solomon’a Grundy’ego, Jokera, Calendar Mana oraz Stracha na Wróble.

Już w styczniu Matt Reeves opisywał najnowszego “Batmana” jako film detektywistyczny:

“Mam nadzieję, że historia będzie ekscytująca i zarazem wzruszająca. Batman jest nazywany najlepszym detektywem świata, a w poprzednich filmach nie było tego widać. W komiksach taki właśnie jest, dlatego chciałem pokazać to na ekranie. Podoba mi się to, że widzowie będą świadkami dochodzenia Batmana do prawdy i jego wewnętrznej przemiany.”

“Batman” ma pojawić się w kinach 25 czerwca 2021 roku.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!