PODZIEL SIĘ

Portal ComicBook.com w rozmowie z Richardem Briggsem, starszym dyrektorem marki Crystal Dynamics, dowiedziało się o długości gry Marvel’s Avengers.

„Myślę, że będzie to zależeć dokładnie od tego, jak głęboko chcesz w to wejść” – powiedział Briggs. „Jeśli więc pomyślisz o poprzednich grach Crystal, wiesz, że jeśli chcesz zagłębić się w historię, będzie to trwało od 10 do 12 godzin”

„Ale jeśli chcesz zobaczyć wszystko, co tam jest i wykonać wszystkie poboczne misje oraz wszystko inne, to na ogół potrzebujesz ponad 30 godzin w grach Tomb Raider” – powiedział Briggs. „Więc nie podajemy jeszcze dokładnych liczb, ale możesz spodziewać się czegoś porównywalnego do tego, co zrobiliśmy w tym zakresie w przeszłości. I oczywiście masz rozbudowaną narrację i rozszerzony plan gry oraz więcej bohaterów po premierze gry.”

Wychodzi na to że jeśli gracze będą chcieli poznać całą rozgrywkę to będą musieli poświęcić na granie co najmniej 30 godzin.

Oficjalny opis Marvel’s Avengers:
„Marvel’s Avengers łączy oryginalną historię z rozgrywką dla jednego gracza i kooperatywną w ostatecznej rozgrywce Avengers. Łącz się w zespoły do ​​czterech graczy online, opanuj niezwykłe umiejętności, dostosuj rosnącą listę bohaterów i broń Ziemi przed eskalacją zagrożenia. Dzięki regularnym aktualizacjom treści Marvel’s Avengers, gra zabierze graczy w epicką podróż, rozgrywaną przez wiele lat.”.

Premiera gry na PS4, Xbox One nastąpi 15 maja 2020 roku. Ja czekam na tą produkcję, a wy czekacie?