Jak podaje The Hollywood Reporter pod koniec 5. sezonu The Flash czekają nas zmiany w ekipie tworzącej serial. Czy serii wyjdzie to na dobre?

Todd Helbing to obecny showrunner serialu The Flash od The CW. Jest z nią związany już od pierwszego dnia, gdy stacja podzieliła się z nami historią o najszybszym człowieku na Ziemi. Według oświadczenia producenta serialu Todd Helbing pod koniec 5. sezonu ustąpi ze swojego miejsca, aby zająć się rozwojem Warner Bros TV. Jego rolę przejmie obecny producent wykonawczy — Eric Wallace.

Greg Berlanti, producent serialu, złożył oficjalne oświadczenie na temat przyszłych zadań obydwóch panów:

Od pierwszego dnia w “The Flash, Todd Helbing jest liderem serialu, który został obdarzony uwielbieniem przez obsadę i ekipę za wyjątkowy talent, wizję i wspaniałą postawę. Wszyscy jesteśmy smutni z powodu jego odejścia, jednak czujemy się lepiej na myśl o nadchodzących produkcjach, które bez wątpienia stworzy i będzie prowadził w przyszłości. Eric Wallace udowodnił, że posiada wyjątkowy talent w momencie, kiedy od czwartego sezonu starał się kształtować przyszłość Team Flasha, a jednocześnie tworząc wiele niesamowitych przygód, które czekają na naszych bohaterów i oddanych fanów”.

“The Flash” powraca w każdą środę (czasu polskiego).