Nie tak dawno informowaliśmy Was o zmianie fryzury aktorki Candice Patton dla roli Iris West-Allen i z tego co możemy dowiedzieć się już dzisiaj, zmiana ta odegra ważną rolę w szóstym sezonie The Flash!

Showrunner serialu The Flash, czyli Eric Wallace powiedział portalowi TVLine, iż nowa fryzura (loki) Iris West-Allen są jej naturalnymi włosami, a taka zmiana będzie wymuszona przez konkretny powód narracyjny nadchodzącego sezonu.

„Jest powód, dla którego jej włosy ulegną zmianie i ma to związek z zabawą, a Iris po prostu jest sobą i pozwala na pokazanie większej ilości atutów i tym kim ona tak naprawdę jest. Chodzi również o to, aby Candice pokazywała więcej stron tego, kim jest jako osoba i jako aktorka, co popieram w 100 procentach. Uwielbiam jej nową fryzurę. Nie zdziwiłbym się,  widząc je częściej niż tylko jeden raz.” – powiedział Wallace.

Szósty sezon The Flash będzie wielkim wyzwaniem dla Iris West-Allen, ponieważ w końcu zacznie na poważnie rozwijać swoją pasję, zakładając gazetę Central City Citizen.