Daniel Bruhl powraca jako Helmut Zemo w zupełnie nowych zdjęciach z serialu The Falcon i Winter Solider.

Obecnie w Atlancie trwa produkcja seriali Marvel Studios WandaVision oraz The Falcon and the Winter Soldier. Ten drugi będzie pierwszą serią Marvel Studios dla platformy Disney Plus i będzie również okazją do powrotu złoczyńcy z filmu Captain America: Civil War, Helmuta Zemo. Daniel Bruhl ma ponownie wcielić się w rolę Zemo, a także przywdziać słynną purpurową maskę, która została zaprezentowana w krótkim filmie na tegorocznym San Diego Comic Con.

W Civil War dowiadujemy się, że Helmut Zemo widział śmierć swojej rodziny w Sokovii podczas wydarzeń z Age of Ultron. Żądny zemsty, Zemo zaczyna spisek przeciw Avengersom i doprowadza do rozłamu w drużynie. Pod koniec Civil War Zemo zostaje aresztowany za popełnione zbrodnie.

Brazylijskie Marvel News opublikowało na swoim twitterze nowe zdjęcia z planu Falcon and the Winter Soldier, które pokazują Daniela Bruhla wracającego do roli Helmuta Zemo. Na zdjęciach widać również nowy wygląd Falcona (Anthony Mackie) i Zimowego Żołnierza/Bucky’ego (Sebastian Stan). Zdjęcia prezentujemy poniżej.

Cieszycie się, że Daniel Bruhl wróci jako Zemo w MCU? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

The Falcon and the Winter Soldier to pierwszy serial Marvel Studios debiutujący na Disney+. Osadzony po wydarzeniach z Avengers: Endgame, seria ma skupiać się na Samie Wilsonie i Bucky’m Barnesie, gdy ten pierwszy napotyka opór ze strony rządu Stanów Zjednoczonych i sprzeciw wobec przejęcia przez Sama roli Kapitana Ameryki.

Reżyserem serii jest Kari Skogland. Za scenariusz odpowiadają Malcolm Spellman i Derek Kolstad, którzy będą również pełnić rolę showrunnerów.

The Falcon and the Winter Soldier zadebiutują na Disney Plus w 2020 roku.