PODZIEL SIĘ
Domino Marvel Deadpool 2 Beetz

Gwiazda Deadpool 2 wyznała ostatnio swoje odczucia co do Jokera oraz jak jej się pracowało z Joaquinem Phoenixem.

Po sukcesie Deadpool 2 i pochwałach za jej występ jako Domino, Zazie Beetz została obsadzona w innym filmie na podstawie komiksów, tym razem DC. Co więcej, dołączyła również niedawno do obsady serialu animowanego Invincible firmy Amazon Prime, opartym na serii komiksów autorstwa twórcy The Walking Dead Roberta Kirkmana.

W Jokerze natomiast Zazie Beetz zagra Sophie Dumond, która najwyraźniej będzie obiektem westchnieniem Arthura Flecka, odgrywanego w filmie przez Joaquina Phoenixa, czyli tytułowego Jokera. Zazie Beetz pojawiła się niedawno na Puerto Rico Comic Con, gdzie dzieliła się z CineXpress tym, jak jej doświadczenie z Deadpool 2 różni się od Jokera:

Chodzi mi o to, że cała atmosfera tego filmu jest zupełnie inna, ponieważ Deadpool to komedia i polega na dowcipie, podczas gdy Joker jest bardziej emocjonalny i ma mroczniejszy ton. W pewnym sensie to nie ten rodzaj głupoty, który zdarza się na planie Deadpoola. Chociaż tam też było dużo pracy. Joaquin jest po prostu naprawdę uczciwą osobą i naprawdę autentyczną osobą. Bardzo miło jest pracować z kimś takim, aby móc się wymieniać emocjami.

Nie ma wątpliwości, że Joker będzie mroczniejszym filmem, w końcu jest z DC. 😉

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!