PODZIEL SIĘ

Pomimo tego, że członkowie drużyny Defenders postanowili podążać własnymi ścieżkami, najwyraźniej nadal pozostają ze sobą w kontakcie. Niemalże na końcu trzeciego i zarazem finałowego sezonu serialu „Jessica Jones”, jeden z byłych członków drużyny postanowił złożyć wizytę głównej bohaterce i dowiedzieć się, co dzieje się w jej życiu po rozpadzie The Defenders.

Gdy Jessica (grana przez Krysten Ritter) zachodzi w głowę nad tym, jak poradzić sobie z sytuacją życiową jej przyjaciółki Trish (Rachael Taylor), w biurze Alias Investigations zjawia się nie kto inny jak sam Luke Cage (Mike Colter). Okazuje się, że przyjaciel Jones doskonale wie o działaniach Trish jako seryjnej morderczyni i usiłuje przekonać Jessicę, aby ta zgłosiła działania swojej przyjaciółki na policję.

Bohater z Harlemu przywołuje historię z pierwszego sezonu „Luke’a Cage’a” w którym musiał się zmierzyć ze swoim przyrodnim bratem Willis’em Stryke’m zanim udało mu się wsadzić go do więzienia. Miało to przekonać główną bohaterkę, że mimo silnej relacji z Trish, powinna mimo wszystko działać zgodnie z prawem i wydać przyjaciółkę w ręce policji. Scena z Jessicą i Cage’m trwała zaledwie około 2 minuty, jednak z pewnością urozmaiciła fabułę ostatniego sezonu.

Finałowy sezon serialu „Jessica Jones” jest dostępny na platformie Netflix od 14 czerwca, podobnie jak inne produkcje Marvela jak „Luke Cage” czy „The Defenders”.