W nadchodzący weekend Kraków nie tylko będzie żył muzycznym Live Festivalem, ale również i wydarzeniami ze świata popkultury, co my Flarrowicze lubimy najbardziej!

Na wstępie zapraszamy Was już w tę sobotę 17 sierpnia od 17:00 do lokalu BarON na ul. Batorego 1 w Krakowie, gdzie odbędzie się nasz firmowy zlot fanów superbohaterów! Pierwszy raz zagościmy w stolicy małopolski i mamy nadzieję, że jeszcze do Was wrócimy!

O to co Was czeka na naszym zlocie fanów DC Comics i Marvel:
1. Wspaniała i przyjacielska atmosfera
2. Gry na konsolach
3. Turniej w Injustice z nagrodami!
4. Mały konkurs cosplay z nagrodami!
5. Konkurs na najlepszy rysunek w limitowanych notesach DC Comics!
6. Darmowe naklejki superhero
7. Nowi znajomi!
8. Bilety na niedzielny dzień festiwalu Confiction!

Kliknij >TUTAJ< i dołącz do wydarzenia na facebooku!


Kolejnym ważnym wydarzeniem na ten weekend jest Festiwal Popkultury CONFICTION w hali Expo Kraków. Już od piątku do niedzieli czeka na nas magia świata literatury, gier, seriali i filmów. Nie zabraknie również gwiazd znanych nam z telewizji i autorów książek! Więcej do przeczytania na stronie CONFICTION.

Notka informacyjna ze strony festiwalu:

Wyobraź to sobie… autorzy książek, scenarzyści filmowi, Mistrzowie Gry, wydawcy gier planszowych, dziennikarze i przede wszystkim Wy – fani. Wszyscy zgromadzeni w jednym miejscu, aby wspólnie bawić się, poznawać nowe seriale, gry i książki. Podczas Confiction zaprezentujemy Wam twórców popkultury w taki sposób, abyście mogli bezpośrednio do nich dotrzeć, zapytać o co tylko chcecie!

Na Confiction zagracie w gry planszowe – wyjaśnimy Wam te najciekawsze – i gry fabularne – ze swoimi przyjaciółmi lub polecanymi Mistrzami Gry – a także w gry na urządzeniach mobilnych – szykujemy dla Was specjalną strefę w tym temacie!

 

Najmłodszych fanów zaprosimy do Strefy Dziecięcej, gdzie wezmą udział w warsztatach, poznają autorów i ilustratorów oraz ich prace.

 

Na Confiction zagłębicie się w ogromny świat sieci połączeń między literaturą, komiksem i kinematografią – posłuchacie zarówno aktorów, jak i scenarzystów, pisarzy i rysowników.

 

Wszystkich tych, którzy tęsknie spoglądają na kraje dalekiego wschodu zapewniamy, że i dla nich szykujemy wyjątkowe atrakcje!

 

Nie zabraknie również wystaw, figur i modeli, dzięki którym będziecie mogli z bliska przyjrzeć się fantastycznym postaciom czy oryginalnym arcydziełom.

Dołączajcie do wydarzenia na facebooku klikając poniższy obrazek: