PODZIEL SIĘ

Czy w najnowszym filmie Marvel Studios, czyli Spider-Man: Daleko od domu otrzymaliśmy zapowiedź pojawienia się Fantastycznej Czwórki?!

Przez cały czas prawa do świata Fantastycznej Czwórki posiadała konkurencyjna firma FOX. Jednakże po przejęciu jej przez The Walt Disney Company, w końcu ostatecznie Marvel Studios trzyma ręce na prawie wszystkich postaciach ze swoich komiksów.

Zatem nadszedł czas na wprowadzanie ich do swojego kinowego uniwersum – MCU. Po seansie Spider-Man: Daleko od domu sporo fanów zastanawia się, czy film nie był zapowiedzią debiutu Fantastycznej Czwórki.

Jak pamiętacie w filmie Spider-Man: Homecoming, Tony Stark sprzedał wcześniejszy wieżowiec i zarazem siedzibę Avengersów, aby przenieść ją w inne miejsce. Pod koniec nowego filmu o przygodach Człowieka Pająka, główny bohater przelatuje przez Nowy Jork lądując właśnie przy wspomnianej dawnej wieży Avengersów. Jednakże na szybko rzut oka możemy zauważyć napis: “Nie możemy się doczekać, aby pokazać co nadchodzi” z bardzo tajemniczym znakiem zapytania.

Oczywiście, jeśli nie chodzi tutaj o bazę dla Fantastycznej Czwórki, istnieje również szansa na wykorzystanie wieżowca przez Oscorp Industries co ma większą styczność ze światem Petera  Parkera!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!