PODZIEL SIĘ

W USA parę dni temu obchodzono Dzień Ojca. Zack Snyder, człowiek, którego raczej przedstawiać nie trzeba, w celu uczczenia tego święta opublikował zdjęcie, na którym widnieje… Darkseid!

Jak dobrze wiemy, w kontynuacji filmowej „Ligi Sprawiedliwości” nasi bohaterowie mieli zmierzyć się z kolejnym z rasy Nowych Bogów, Władcą Apokolips – Darkseidem! Dla tych, którym to nic nie mówi, to odsyłam TUTAJ

Zdjęcie udostępnione przez byłego reżysera, choć nie jest najwyższej rozdzielczości, przedstawia Uxasa, czyli Darskeida z przeszłości. Materiał ten pochodzi prawdopodobnie z jednej z usuniętych scen, a dokładniej walki Starych Bogów z Nowymi, gdzie po raz pierwszy mieli nam przedstawić jego postać.

Poza tym otrzymaliśmy także inną fotkę, gdzie widzimy Cyborga, który być może ma jakiś koszmar i widzi swoich rodziców. Pamiętajmy, że początkowo film miał bardziej zgłębić jego przeszłość, jednakże sporo scen usunięto.

Warner Bros potwierdziło, że nie ma zamiaru wypuszczać tzw. „Snyder-Cuta”, czyli po prostu oryginalnej wersji „Ligi Sprawiedliwości”. Szkoda, bo być może otrzymalibyśmy zupełnie “inną” produkcję.

Samą postać Darkseida możliwe, że ujrzymy na wielkim ekranie, gdyż prace nad „New Gods” Avy DuVernay trwają w najlepsze i możemy spodziewać się filmu lada chwila!