PODZIEL SIĘ

Legendy o „Snyder Cut” ciąg dalszy! Chociaż ostatnio o tym nieco głośniej, bo publikowane jest coraz więcej materiałów z domniemanej wersji reżyserskiej tejże produkcji. Czy kiedykolwiek dane nam będzie takową ujrzeć? To wątpliwe. Chociaż…

Niedawno Kevin Smith pochwalił się, iż dane mu było obejrzeć „Justice League” w wizji oryginalnego reżysera. Teraz sam filmowy Aquaman, czyli Jason Momoa, wrzucił na swój instagram post, w którym dziękuje Zackowi za to, jak potoczyła się jego kariera oraz zdradza, że także obejrzał „Ligę Sprawiedliwości” w jego wydaniu. Poza tym wręczył mu w prezencie nową kamerę Leica Q2! Bardzo miły gest, nieprawdaż? Jason po raz kolejny pokazuje, że jest po prostu w porządku gościem. Jak tu go nie lubić?

Bardzo bym chciał, aby kiedyś wyszła cała paczka z materiałami od Snydera, gdyż jak już wiadomo, większość planowanych scen, nie została nawet nakręcona, bo Warner Bros. stwierdziło, że całość jest zbyt mroczna i szalona. Szczerze? Czytając wszystkie te opisy, czy oglądając grafiki koncepcyjne, utrzymuję się w przekonaniu, że gdyby Zackowi dali nakręcić film od początku do końca, to na pewno otrzymalibyśmy coś nieziemskiego!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!