PODZIEL SIĘ

Zachary Levi był w Niemczech na CCXP Cologne convention, gdzie odpowiadał na pytania fanów dotyczące przyszłości Shazama w DC Extended Universe i możliwości crossoveru z Black Adamem!

“Mogę powiedzieć, że o ile mi wiadomo, Black Adam nie pojawi się w drugim Shazam!, ponieważ chcą, by najpierw dostał on swój solowy film. To byłoby naprawdę fajne, gdybyśmy zrobili trzeciego Shazam! I drugiego Black Adam równolegle. Wtedy moglibyśmy się spotkać.” 
 
Według Levi’ego, franczyza sięgnie szczytu, jeżeli crossover wydarzy się przedwcześnie. 

“Ponieważ jest on takim ostatecznym złym gościem dla Captain Marvel, ShazamaShazam i Black Adam są doppelgängerami, tak? Jest jak zły brat bliźniak dla mojej postaci. Więc to musi być  starcie.” 

Levi nawet prywatnie, o ile był naturalny w czasie tego wywiadu, jest podobny do odgrywanej przez siebie postaci, bo też i zażartował na temat crossoveru i przyszłości Shazam! 
 
“Jeżeli zrobimy to w drugim filmie, to co potem? Byłby to tylko film o nas siedzących i grający w gry video, byłoby to bardzo nudne. Albo nie. Jestem bardzo interesującym graczem. Dobra, to jest dobry plan. Definitywnie robimy crossover.”