PODZIEL SIĘ

Warner Bros i DC Comics ma szerokie plany na kontynuację tworzenia swojego Uniwersum Kinowego, jak i również filmów animowanych. Przed Wami lista produkcji których możemy oczekiwać w ciągu dwóch lat.

1. Reign of the Superman – jest to sequel ubiegłorocznego filmu animowanego pt. “The Death of Superman”. Premiera 13 stycznia 2019 r. Warto zobaczyć poniższy zwiastun:

2. Shazam – długo oczekiwany film o tytułowym bohaterze, w którego wciela się 14 letni chłopak Billy Batson dzięki wypowiadaniu magicznego zaklęcia “Shazam”. Do tej pory wyszedł tylko teaser filmu: Premiera 4 kwietnia 2019 r.

3. BATMAN: HUSH – Typowy film animowany na podstawie komiksu Batmana! Kto zna, ten może się domyślić o czym będzie fabuła. Premiera prawdopodobnie 16 kwietnia 2019 r.

4. JUSTICE LEAGUE VS. THE FATAL FIVE – Kolejna animacja tym razem opowie historię o całej ekipie Justice League, która będzie musiała się zmierzyć z takimi złoczyńcami jak: Tharok, Emerald Empress, Validus, Mano i Persuader. Premiera prawdopodobnie 6 sierpnia 2019 r.

5. Joker – film o którym jest głośno już od dłuższego czasu. Tak kultowej postaci przedstawiać nie trzeba, jedyne co to musimy wszyscy iść do kina podczas premiery 4 października 2019 r.

6. WONDER WOMAN: BLOODLINESDC Comics nie zwalnia tempa z animacjami! W końcu coś o losach Wonder Woman, jednakże data premiery nie jest jeszcze ustalona, pierwsze informacje podawały termin na październik tego roku, a nowe plotki głoszą, iż doczekamy się tego filmu dopiero w 2020 r.

7. Wonder Woman 1984 – Drugi film WB-DC o Dianie Prince, czy powieli sukces pierwszego? Na to musimy poczekać do premiery filmu, czyli 5 czerwca 2020 r.

8. The Birds of Prey – produkcja, która ma prawo powielić sukces kasowy Aquamana! Sama postać Harley Quinn zachęci fanów pójścia do kina. Fabuła prawdopodobnie również będzie ciekawa. Premiera nie jest jeszcze przewidziana, chociaż gdy jeszcze produkcja na dobre nie wystartowała, to możemy się spodziewać tego filmu jesienią 2020 roku.