PODZIEL SIĘ

Odkąd Ben Affleck zstąpił z roli Mrocznego Rycerza, internauci nieustannie spekulowali kto będzie kolejnym filmowym Batmanem. Większość z nich stawiała na Armiego Hammera. Trafili? Skądże.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Jedyne co do tej pory się dowiedzieliśmy to fakt, że film będzie skupiał się na początku kariery tego zamaskowanego mściciela i sama produkcja utrzymana będzie w klimacie mrocznego kryminału. Teraz otrzymaliśmy informację, kto przyodzieje strój naszego słynnego herosa. Matt Reeves do swojego filmu o Człowieku Nietoperzu zatrudnił głównego bohatera Zmierzchu, Roberta Pattinsona.

To właśnie w wyżej wymienionej produkcji aktor udowodnił, że talentu mu nie brakuje, mimo że w międzyczasie nie odgrywał żadnej większej roli, to istnieje duża szansa, że nie zawiedzie nas jako młody Bruce Wayne!

A na pewno pod względem aparycji, co na przykład udowodnił Bosslogic na poniższej ilustracji:

Nie podano jeszcze żadnych konkretów, kiedy rzekomo miałyby zacząć się zdjęcia do tej produkcji, jednakźe skoro już ujawniono, kto wcięli się w głównego bohatera, to raczej kwestia chwili, kiedy zostaniemy zasypani lawiną newsów.

Co o tym sądzicie? Osobiście mam nadzieję, że Robert w końcu pozbędzie się swojej Edwardowej łatki i ludzie zaczną go kojarzyć jako kogoś innego.

No i swoją drogą kto by pomyślał, że rolę otrzyma ktoś, kto w pewnym sensie miał związek z nietoperzami ;)? (Wiecie, wampiry, zamiana w nietoperze itp…)