PODZIEL SIĘ

Batwoman w zeszłorocznym crossoverze Arrowverse zaliczyła swój debiut na małym ekranie. Od tamtej pory fani zastanawiali się, czy akcja nowego serialu będzie miała miejsce już po wydarzeniach z Elseworlds, czy najpierw dostaniemy tradycyjne odcinki pilotażowe.

Jak już zapewne wiecie, finalnie dane nam było zobaczyć genezę  postaci Batwoman. Ciężko nie zauważyć, że w tych epizodach wielokrotnie Kate Kane opowiadała, o tym, że “Bruce Wayne to mój kuzyn”, co wielu z nas już zaczynało irytować.

Niedawno na swoim twitterze Caroline Dries (showrunnerka serialu) podzieliła się z fanami informacją, iż w czwartym odcinku jej serial wreszcie dogonił wydarzenia z Elseworlds.

Od tej pory postać grana przez Ruby Rose będzie znała już Green Arrowa, Flasha czy chociażby Supergirl. Miejmy nadzieję, że od tej pory poziom serialu wzrośnie, bo już wszyscy zarówno w Gotham, jak i przed telewizorami zapamiętali, że jest kuzynką Bruce’a Wayne’a i przejęła jego wieżowiec.

Na koniec nie zostaje mi nic innego jak dodać, że serial “Batwoman” będzie brał czynny udział w tegorocznym crossoverze – “Kryzysie na Nieskończonych Ziemiach“, więc możemy przypuszczać, że od piątego odcinka Kate będzie szykowała się na spotkanie z Anty-Monitorem.