PODZIEL SIĘ

Niedawno pisaliśmy o tym, że Andy Serkis może być poważnym kandydatem na stanowisko reżysera „Venoma 2” – teraz ta informacja jest już oficjalna!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

The Hollywood Reporter potwierdziło, że Sony wybrało Serkisa na nowego reżysera. Fani jednak byli na to gotowi już tydzień temu, gdy Tom Hardy wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie sugerujące, że Serkis będzie powiązany z sequelem Venoma.

Serkis to jeden z najbardziej utalentowanych i znanych pionierów w sztuce tworzenia fantastycznych kreatur przy pomocy motion-capture. Po jego niesamowitym występie jako Gollum w trylogii „Władcy Pierścieni” Petera Jacksona, Serkis poszedł o krok dalej i zagrał małpę Caesara w niedawno zakończonej trylogii „Planety Małp”. Chociaż żadnego z tych filmów nie reżyserował, w tym fachu również ma doświadczenie – jego film „Mowgli: Legenda Dżungli” z tamtego roku został ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i fanów.

Krótko mówiąc: Serkis od dawna jest gotowy na stworzenie blockbustera przepełnionego efektami specjalnymi.  Patrząc na to, czego możemy oczekiwać po „Venomie 2”, ekspert w dziedzinie mo-capu będzie tam bardzo przydatny. W końcu w scenie po napisach do pierwszego „Venoma” pojawił się grany przez Woody’ego Harrelsona Cletus Kasady – niesławny seryjny morderca, który w komiksach dostał własnego symbionta i przyjął pseudonim Carnage. Jest na co czekać!

Premiera „Venoma 2” jest zaplanowana na 2 października 2020.