PODZIEL SIĘ

Są tu na sali jacyś fani Smallville? Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że John Glover, człowiek, którego pewnie znacie z roli ojca Lexa Luthora, Lionela, pojawi się w kolejnej produkcji spod szyldu niebieskich, a dokładniej w Shazamie!

John Glover to 74-letni amerykański aktor z dość bogatym portfolio filmowym, a jeżeli chodzi o jego powiązanie z DC Comics, to Smallville nie jest obecnie jego jedyną pozycją na liście, gdyż dane nam było go ujrzeć także w niesławnym Batman & Robin, gdzie wcielał się w szalonego naukowca. Podkładał również głos Człowiekowi Zagadce w The New Batman Adventures. Teraz wiemy, kogo odegra w filmie poświęconym Billy’emu Batsonowi!

Aktor w ostatnim wywiadzie dla Fandom Spotlite zdradził, że ponownie wciela się w rolę ojca głównego czarnego charakteru:

„Mark Strong jest cudownym aktorem i odgrywa rolę mojego dorosłego syna.”

Dla niewtajemniczonych: Mark Strong to człowiek, którego w filmie poznamy jako Dr Sivana, czyli nemezis naszego bohatera.

John znany jest z tego, że wciela się w “nieprzyjemnych” typów, także nie powinniśmy mieć obaw co do jego występu w tejże produkcji, a co do słuszności tego stwierdzenia, to przekonamy się o tym już niedługo, gdyż Shazam do kin trafia 3 kwietnia! Idziecie?