PODZIEL SIĘ

Według doniesień, Colin Trevorrow zdradził plany na backstory Rey, które miały pierwotnie być częścią  “Star Wars: Rise of Skywalker.”

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Od pojawienia się w gwiezdnej sadze Rey, granej przez Daisy Ridley, fani wymyślają przeróżne teorie na temat pochodzenia postaci i jej niezwykłej wrażliwości na Moc. W “Star Wars: The Last Jedi” dowiadujemy się, że rodzicami Rey byli zwyczajni zbieracze złomu, którzy porzucili dziewczynkę. Mimo to wielu fanów nadal spekuluje, że nie wszystko zostało jeszcze wyjaśnione.

Portal MakingStarWars.net twierdzi, że posiada informacje na temat wizji dziejów Rey autorstwa Colin’a Trevorrow’a, na której miał opierać się Epizod IX. Według doniesień Treverrow chciał, aby rodzice Rey byli służącymi rodziny Solo – w tej sytuacji Rey dorastałaby u boku Bena, zanim jeszcze ten został Kylo Renem.

“W niewykorzystanej historii autorstwa Trevorrow’a i Connolly’ego, Rey miałaby bardzo interesujące backstory. Nie, nie byłaby Solo ani Skywalkerem. Byłaby córką kucharki, pokojówki i niani Bena Solo. Rey i Ben mieli dorastać razem – byłaby niczym jego młodsza siostra.”

“Nie wiadomo, czy matka Rey zostałaby zwolniona przez swoją słabość do alkoholu, jednak wiemy, że Colin Treverrow chciał kontynuować wątek, według którego rodzice Rey byli absolutnie nikim. Matka i ojciec Rey mieli walczyć w bitwie o Jakku przed wstąpieniem na służbę do rodziny Solo. Finalnie jednak powracają na pustynną planetę.”

Dodatkowym smaczkiem fabularnym w planach Colin’a Trevorrow’a na Epizod IX byłoby wymazywanie pamięci przez Najwyższy Porządek oraz wykluczenie Imperatora Palpatine’a.

Chcielibyście zobaczyć historię stworzoną przez Treverrow’a na dużym ekranie?