PODZIEL SIĘ

Podczas gdy Justice League cały czas toczy wojnę z The Light, to ich wrogowie robią wszystko, aby wygrać i przejąć władzę nad światem! Jednakże zdrady dopuszcza się nie tylko Tara Markov pracując dla Deathstroke’a!

W najnowszym odcinku zatytułowanym jako “Unknown Factors” mogliśmy dokładnie wdrożyć się w to, co za plecami wszystkich wyczynia dr Helga Jace, czyli zastępcza matka Briona i Tary. Odcinek pokazał nam, że Helga współpracuje z Ultra-Humanitem, ulepszoną małpo-istotą, która jest czołowym członkiem The Light.

Pani naukowiec, która pochodzi z Markovii na początku trzeciego sezonu Young Justice była już po złej stronie, gdy eksperymentowała nad zmutowaniem nastolatków i dzięki jej działaniom moce zyskały: Tara, Brion i Violet.

Jace starała się odpokutować za swoje grzechy dołączając do Outsiders jako lekarz, psycholog i “matka”, oraz kobieta Black Lightninga, ponieważ ich miłość mocno ewoluowała z odcinka na odcinek. Chociaż jej działania nadal nie są dokładnie znane, to jednak można sądzić, iż doprowadzi do wielkiego rozłamu i kłótni w finale Young Justice: Outsiders.

Ciężko jest przeboleć tak wielką zdradę i młodzi bohaterowie wraz z Jeffersonem Piercem muszą liczyć się z wielkim rozczarowaniem.

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!