PODZIEL SIĘ

Mimo że serial jeszcze nie trafił na Netflixa, producentka wykonawcza Lauren S. Hissrich zdradziła, że zaplanowała już jego 7 sezonów. Chociaż Netflix nawet nie potwierdził pojawienia się 2. sezonu, Hissrich uważa, że snucie planów na przyszłość pomoże dać fanom serial, na który czekają.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

W wywiadzie dla SFX, Lauren S. Hissrich stwierdziła, że skupianie się tylko i wyłącznie na pierwszym sezonie “Wiedźmina”, byłoby ogromną stratą czasu i energii dla wszystkich pracujących przy projekcie.

“Wysnułam już historię na 7 sezonów. Teraz zadaję sobie pytanie ‘Jak utrzymać publiczność przy serialu przez tyle lat?’ Najgorszą rzeczą, jaką moglibyśmy zrobić byłoby skupienie się tylko na 1. sezonie i zupełne zignorowanie tego, jak postacie mogą się rozwinąć w przyszłości.”

Nie można odmówić producentce logicznego myślenia – w końcu seria “Wiedźmin” ma ogromny potencjał, który szkoda byłoby zmarnować. W oparciu o książki i gry Lauren S. Hissrich ma sporo materiału, więc może sobie pozwolić na wyprodukowanie aż 7 sezonów.

Czekacie na premierę “Wiedźmina” z Henry’m Cavill’em w roli głównej? Serial ma pojawić się na platformie Netflix już 20 grudnia tego roku!