Twórcy Batwoman zaskakują nas już nie pierwszy raz. I tym razem na naszych twarzach pojawił się szok, gdy dowiedzieliśmy się o tym, że weteran stacji The CW, Sebastian Roché, dołącza do obsady nowego dzieła stacji.

 

Sebastian Roché do tej pory nie miał styczności z żadnym serialem z uniwersum Arrowverse, ale ma na swoim koncie już kilka występów w innych serialach od The CW. Najbardziej znany jest z Pamiętników Wampirów, gdzie wcielił się w postać Mikaela, a następnie powtórzył rolę w filmie The Originals. Ponadto Roché odegrał rolę Balthazara w Supernatural. Wygląda na to, że jego stosunki ze stacją są przyjazne, gdyż teraz będzie mógł wpisać do swojego CV występ w Batwoman.

Szczegóły na temat roli, jaką Sebastian odegra w Batwoman, są obecnie niewiadome, ale prawdopodobnie jego rola nie będzie miała nic wspólnego z Batmanem. Wcieli się w postać szanowanego w Gotham City chirurga plastycznego – Doktora Cambella. Nie wiadomo jednak najważniejszego – będzie przeciwnikiem czy sojusznikiem Batwoman?

Znaliście Sebastiana Roché z innych seriali The CW? Uważacie, że to dobra decyzja? Jakie macie zdanie o Sebastianie? Dajcie nam o tym znać w komentarzach na facebooku lub discordzie!

Nowe odcinki Batwoman w każdy poniedziałek (czasu polskiego). Ponadto legalnie można oglądać Batwoman na platformie HBO GO.