PODZIEL SIĘ

Wielu fanów Marvela pamięta czasy, kiedy Wesley Snipes tchnał w życie w Chodzącego za Dnia w filmie „Blade”. Szczególnie pierwsza część trylogii zapadła w pamięć nie tylko fanom gatunku super hero, ale także pozostałym kinomanom. Wielu chciałoby, aby Snipes powrócił do roli, gdyż tylko on jest tym jedynym i prawdziwym Blade’em!

Wesley Snipes podzielił się ostatnio z fanami, iż w tej chwili prowadzi pewne dyskusje na temat jego powrotu do rol. Wrzucił na Twitterze post ze zdjęciem, które może i nie jest zapowiedzią nowego projektu, ale daje do zrozumienia, że aktorowi ów powrót chodzi po głowie.

Zdjęcie prezentuje Wesleya na motorze, ubranego dokładnie tak, jak był ubrany w filmie „Blade”.

Pod zdjęciem pojawił się komentarz: „Caption this… #BLADE”, co oczywiście wzbudziło falę komentarzy ze strony fanów, iż może to być zapowiedzią wprowadzenia postaci do fazy czwartej Marvel Cinematic Universe. Nie wiadomo do końca, jak spekulacje mają się do rzeczywistości. Przy czym warto wspomnieć tutaj, że ostatniegoo lata Snipes zdradził, iż prowadził z Marvelem rozmowy na temat jakiegoś, bliżej nieokreślonego projektu. Czyżby oznaczało to powrót Blade’a?

Pozostaje jeszcze inna kwestia. Mianowicie ostatnio zapowiedziano, że Hulu zamierza wyprodukować seriale z Helstormem, Ghost Riderem oraz… uwaga… z Blade’em!

Czy to może być ten projekt, o którym wspominał wcześniej Snipes? Czy może szykuje się nam mieszanka serialowo-filmowa? Jak wy sądzicie? Cieszycie się? Czekam na wasze komentarze na Facebooku i Discordzie!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!