Zza oceanu dochodzą do nas wspaniałe wiadomości dla wszystkich fanów Człowieka ze Stali. Studio Werner Bros zapowiedziało, że powstaje kolejny film animowany poświęcony przygodom Supermana! Tym razem na odstrzał idzie jedna z najpopularniejszych historii taktujących o ostatnim synu kryptonu – Superman: Red son.

Oryginalna powieść została wydana w 2003 roku i opowiadała alternatywną historię, w której Superman, zamiast trafić z Kryptonu do Kansas, to trafia do… Związku Radzieckiego. Komiks starał się przedstawić czytelnikowi obraz, jakby miał wyglądać ten kultowy heros wychowany w wartościach komunistycznych.

Znalezione obrazy dla zapytania superman red son
Okładka komiksu

Żeby tego było mało – internauci już zaczęli dyskutować na temat tego, kto mógłby użyczyć głosu danym postaciom. Wśród uwzględnianych znalazły się takie nazwiska jak: Amy Acker, Anna Vocino, Diedrich Bader, Greg Chun, Jim Ward czy chociażby, Vanessa Marshall, William Salyers lub Winter Zoli.

Nie wiadomo jeszcze, czyim głosem przemówi Człowiek ze Stali, jednak najbardziej prawdopodobną opcją wydaje się Travis Willing, który udzielał głosu Supermanowi w innych animowanych produkcjach. Czas pokaże!

A jak to jest z wami? Wyobrażacie sobie Supermana przemawiającego głosem Maćka Musiała albo Kacpra Kuszewskiego? Dzielcie się w komentarzach swoimi typami!