PODZIEL SIĘ

Warner Bros. postanowiło w końcu na poważnie zająć się solowym filmem o Batgirl. Studio ogłosiło, że poszukuje reżysera, który obejmie pieczę nad projektem.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Wytwórnia osiągnęła ogromny sukces produkując filmy o superbohaterkach z uniwersum DC. “Wonder Woman” okazała się być takim hitem, że zdecydowano się na stworzenie sequela “Wonder Woman 1984”, który trafi do kin już w przyszłym roku. Kolejnymi produkcjami mają być “Birds of Prey”, “Supergirl” oraz długo wyczekiwana “Batgirl”. Teraz, gdy sequel o Amazonce i “Birds of Prey” wkroczyły w fazę postprodukcji, studio postanowiło skupić się na “Batgirl”.

Okazuje się , że “Batgirl” stała się projektem priorytetowym dla Warner Bros., dlatego studio poszukuje nowego reżysera, który podejmie się wyzwania stworzenia naprawdę dobrego filmu, opartego na ponoć wyśmienitym scenariuszu napisanym przez Christinę Hodson. Na ten moment nie pojawiły się żadne konkretne nazwiska osób, które mogłyby zostać wybrane na to stanowisko.

Wcześniej to Joss Whedon zadeklarował, że napisze, wyreżyseruje i wyprodukuje film “Batgirl”, jednak stwierdził on, że zupełnie nie ma koncepcji co do historii bohaterki. Kilka miesięcy później scenarzystka filmu “Bumblebee”, Christina Hodson, została zatrudniona przez studio do napisania scenariusza, po tym jak zaimponowała Warner Bros. przy współpracy nad “Birds of Prey.”

Jak myślicie, kto finalnie wyreżyseruje film o Barbarze Gordon? Czy film osiągnie sukces na miarę “Wonder Woman”?