PODZIEL SIĘ

Jakie Austin (aktor dotąd znany tylko z niszowych produkcji familijnych) ostatnio opublikował tweeta , po którym rozszalała się burza, czy wcieli się on w Wally’ego podczas serialu Stargirl.

Źródłem spekulacji jest post użytkownika Reddita, w którym ktoś podzielił się wiadomością, że aktor Jake Austin Walker został obsadzony w nieznanej roli w nadchodzącym programie Stargirl. Biorąc jednak pod uwagę wygląd aktora, większość komentatorów natychmiast podskoczyła na myśl, że aktor może grać Wally’ego Westa. Wydaje się, że aktor ma rudawe włosy, które mają ten sam kolor włosów, co wcześniej Wally West i wg Redditowcow jest to jedna z poszlak, że ta wersja Flasha może pojawić się w serialu. Spekulację tę podsycały tylko własne tweety aktora.

W usuniętym teraz tweecie, Jake Austin opublikował zdjęcie Wally West, w którym obiecał zagrać kiedyś tę wersję Flasha. Przesłał dalej ten stary Tweet, gdzie stwierdził, że “dziecko może śnić”. Oryginalny Tweet został usunięty, ale dopiero po tym, jak został uwieczniony na screenie. Poniżej zrzut ekranu tego Tweeta:

Aktor będzie musiał bardziej uważać w przyszłości, by nie robić konkurencji Hollandowi, jeśli chodzi o spoilery. 😉

Stargirl ma zadebiutować na DC Universe w sierpniu 2019 roku. Co Wy sądzicie o tej teorii? Czy chcecie zobaczyć tę wersję Flasha w Stargirl? Dajcie znać na naszym Discordzie!

 

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!