PODZIEL SIĘ

Według Erica Carolla z Marvel Studios, niewiele brakowało, byśmy w Far From Home zobaczyli debiut Anthony’ego Mackiego jako nowego Kapitana Ameryka!

Na końcu Avengers: Endgame Steve Rogers przekazuje tytuł Kapitana Ameryki Samowi Wilsonowi (Anthony Mackie). Wielu fanów spodziewało się, że Mackie przywdzieje strój Kapitana dopiero w serialu Falcon and Winter Soldier od Disney+. Jednak, według dyrektora wykonawczego Marvel Studios Erica Carrolla, Kapitan mógł pojawić się już w Spider-Man: Far From Home:

Mieliśmy krótką rozmowę na temat pojawienia się Falcona jako Kapitana na samym końcu, gdy Peter przeszedł już swoją podróż, a Falcon prowadzi nową drużynę i dzwoni do Petera w jakieś sprawie. Stwierdziliśmy jednak, że ważniejszy dla nas jest rozwój postaci i aby nastąpił, Nick Fury i Peter nie mogą liczyć na pomoc innych Avengers, więc Parker musi wziąć sprawy w swoje ręce.

O niedoszłym cameo wypowiedział się też Kevin Feige:

Far From Home to przede wszystkim przygoda Spider-Mana, nieważne, czy będą tak inni bohateoriwe. Chodzi o to, żeby Peter stanął na własnych nogach i wyszedł z cienia nie tylko Tony’ego, ale i Avengers jako ogólu. Bo, tak w ogóle, jest Spider-Manem. Nie musi stać w cieniu nikogo. Więc oprócz Marii, Nicka, i duchowej prezencji Tony’ego… sami słyszeliście, pyta o Thora, Doctora Strange’a, Kapitan Marvel.

Jak myślicie, kiedy zobaczymy Anthony’ego Mackiego jaki Kapitana Amerykę? Dajcie nam znać w komentarzach, na facebooku i na naszym Discordzie!

Premiera Spider-Man: Far From Home już piątego lipca!