PODZIEL SIĘ

Niedawno informowaliśmy, że Taskmaster został oficjalnie potwierdzony jako wielki zły nadchodzącego filmu o Czarnej Wdowie. Chociaż na zamkniętym pokazie na SDCC uczestnicy widzieli ekskluzywny materiał z filmu, większość fanów nie miała jeszcze okazji zobaczyć, jak będzie wyglądał przeciwnik Wdowy. Z pomocą przyszedł naczelny artysta koncepcyjny Marvel Studios, Andy Park, który opublikował ilustrację ukazującą Taskmastera w pełnej okazałości! Spójrzcie sami:

Z materiału pokazanego na Comic Conie wynika, że Taskmaster będzie pełnił w filmie kluczową rolę. Chociaż samą scenę widzieli tylko wybrani, po internecie krąży jej opis:

„Zaczyna się flashbackami z Age of Ultron. Przejście do scen z Avengers i Civil War. Natasha jako narrator z offu mówi, że dzięki temu zdobyła swoją rodzinę. Popełniła błędy. Zdradziła Tony’ego, powstrzymując Black Panthera na lotnisku. Pojawia się logo Marvel Studios.”

BUDAPESZT. Wchodzi po spiralnych schodach, z bronią w ręku wkracza do pokoju. „Wiem, że wiesz, że tu jestem,” mówi. „Porozmawiamy jak dorośli?”. Staje twarzą w twarz w postacią graną przez Florence Pugh. Obie mierzą w siebie pistoletami, Pugh wycofuje się do kuchni. Zaczynają walczyć, niszcząc kuchnię. Wdowa próbuje przyszpilić przeciwniczkę i przydusić ją ręcznikiem, jednak zostaje zrzucona. Gabloty zniszczone. Jedna z nich wyjmuje nóż.”

„Muzyka przypomina tę towarzyszącą Winter Soldierowi w Captain America: Winter Soldier. W salonie ma miejsce niezła jatka, obie kobiety próbują udusić się nawzajem z pomocą zasłony. Natasha nazywa drugą „siostrą” i idą na drinka. Cięcie, pościg na motocyklach. Strzelanina. Bieg po ulicach. Skakanie przez okna. „Mam dług. Chcę go w końcu spłacić.” Pojawia się Taskmaster, ma tarczę z logiem i ikoniczną maskę. Blokuje ciosy wdowy. Walczą ze sobą nocą na moście, poruszają się niezwykle podobnie. Pojawia się logo filmu.”

Premiera Black Widow już pierwszego maja 2020. roku!