PODZIEL SIĘ

Zanim jeszcze doszło do pełnej fuzji Disneya oraz 20th Century Fox, twórca świetnego serialu „Legion”, Noah Hawley oświadczył oficjalnie w jednym z wywiadów, że chciałby zająć się produkcją solowego filmu z Doctorem Doomem w roli głównej i że jest szansa, iż to się faktycznie wydarzy!

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Wywiad, o którym mowa miał miejsce w 2017 r. Noah Hawley oświadczył wtedy, że znajduje się w fazie tworzenia filmu o Doctorze Doomie, największym przeciwniku Fantastic Four. Co chyba najciekawsze to fakt, iż miało to miejsce jeszcze zanim Disney zakupił Fox, a prawa do Fantastycznej Czwórki oraz postaci z nią powiązanych powróciły do Marvel Studios.

Co jednak dalej się zapytacie? Pewnie część z was już założyła, że po fuzji Noah został odsunięty od projektu… Otóż chyba nie do końca. Otóż pan Hawley spotkał się nie tak dawno z Kevinem Feige, prezesem Marvel Studios, czym podzielił się podczas ostatniego wywiadu dla The Hollywood Reporter.

“Usiadłem ostatnio razem z Kevinem Feige i powiedziałem, że widzę siebie jako część działu R&D [Research & Development] Marvela. Wiem, że ten gatunek potrafi robić wszystkie te wspaniałe rzeczy, jakie [Marvel Cinematic Universe] robi, ale zastanawiam się, co jeszcze możemy z tym zrobić? Czy możemy uczynić to bardziej surrealistycznym? Czy możemy zrobić bardziej muzyczny? Nie jako sztuczkę, ale z tymi wszystkimi technikami dotyczącymi wprowadzenia was w subiektywne doświadczenie tych postaci.”

Dalej jednak jest jeszcze ciekawiej – Noah zdradza, że film o Doctorze Doomie może jednak przetrwać fuzję Disney/Fox.

Stworzyłem scenariusz o Doctorze Doomie, opowieść o antybohaterze, która naprawdę mi się podoba i wciąż rozmawiamy o zrobieniu jej.

Jak widać, jest więc wciąż szansa, że film powstanie. Patrząc również na twórczość Noah, można z całą pewnością stwierdzić, że nie dziwne, iż Kevin Feige nie odrzucił na starcie jego wizji.

Osobiście trzymam kciuki i sądzę, że to może się udać. A wy jak uważacie? Dajcie znać na Facebooku i Discordzie!

Finalny sezon 3 „Legionu” w każdy wtorek rano czasu polskiego w stacji FOX!