PODZIEL SIĘ

Większość z nas jest już dawno po premierze „Avengers: Endgame”, ale część wciąż nie może jeszcze przeżyć, iż jeden z Największych Ziemskich Bohaterów, Tony Stark, poświęcił się w walce. No dobra, dla mnie takie reakcje są wciąż dziwne, tym bardziej że takie zakończenie było jednym z najbardziej przewidywalnych. I chociaż Pepper Potts miała okazję pożegnać się z Tonym, to jednak jedno z niedawno opublikowanych zdjęć jest tak bardzo emocjonującym, że może ścisnąć was za serca…

Jedna z członkiń działu artystycznego Marvel Studios, Liz Georgoff, na swoim koncie na Instagramie, jakiś czas temu opublikowała post wraz ze zdjęciem prawdopodobnie służącym do celów promocyjnych filmu. Na zdjęciu Georgoff pozuje w zbroi Rescue wraz z kimś w roli Iron Mana. Zdjęcie wygląda na bardzo osobiste, nawiązując do tego, co stało się w filmie. Sami spójrzcie:

Tak naprawdę to nie jest w 100 procentach pewne, iż to zdjęcie miało oficjalnie posłużyć w celach promocyjnych, czy też może jako grafika koncepcyjna. Dzięki Liz mogliśmy uczcić pierwszą parę kinowego MCU raz jeszcze, żegnając Iron Mana, przynajmniej na razie.

Poza Robertem Downey Jr. również Gwyneth Paltrow zdradziła, że na jakiś czas robi sobie przerwę od filmów Marvel Cinematic Universe. Pamiętajcie jednak, że mowa tutaj o przerwie, co oznacza, że może za jakiś czas znów powrócić do roli. Albo i nie, biorąc pod uwagę wiek aktorki, to im dłużej ta przerwa potrwa, tym większe szanse, że gdy Pepper Potts powróci do MCU, to zobaczymy w tej roli kogoś innego. A może Marvel postawi na młodsze pokolenie i niedalekiej przyszłości córka Tony’ego i Pepper przywdzieje zbroję Iron Mana lub Rescue?

Na te i na inne pytania odpowiedzi poznamy zapewne w przeciągu kilku do kilkunastu lat. A wy jak uważacie? Podzielcie się swoimi opiniami na Facebooku i Discordzie!